Grafické služby

3D vizualizácie

Naše grafické štúdio sa špecializuje na fotorealistické 3D vizualizácie interiérov, vizualizácie exteriérov a vizualizácie produktov. Pri našej práci používame najmodernejší modelovací a renderovací software , čo zaručuje dokonalý realistický výsledok. Dokážeme taktiež pripraviť objemové 3D modely pre ich ďalšiu prezentáciu v reálnom svete v podobe vytlačených modelov na 3d tlačiarni.

Exteriérové vizualizácie

3D Vizualizácia exteriéru je z hľadiska pomerne jednoduchého nasvietenia, kde je hlavným zdrojom svetla – slnko jednoduchšia avšak pre širší záber okolia neporovnateľne náročnejšia na výpočtový výkon počítača. Pri exteriéry je nutné namodelovať aj okolie budov, stromy, autá prípadne iné objekty. Uplatnenie nájde hlavne pri prezentácií architektonických a urbanistických štúdií.

Interiérové vizualizácie

Interiéry patria kvôli svetelným podmienkam k časovo najnáročnejším 3D vizualizáciám. Svetla, je v interiéry menej ako vonku a preto je výpočtový čas renderovania dlhší ako je to pri vizualizácii exteriéru.  Kvalita vizualizácií sa môže odlišovať z hľadiska účelu, na čo alebo pre koho sa vizualizácia vytvára. Bežnému zákazníkovi môže postačovať menej náročná vizualizácia, inú kvalitu vyžaduje architekt alebo stavebná firma.

Produktové vizualizácie

Vizualizácia produktov je najlepším a najlacnejším riešením pre prezentáciu produktov. Našou snahou je realistické podanie materiálov,reálne osvetlenie a vytvorenie atraktívnej kompozície. Ponúkame vizualizácie výrobkov, obalov, nábytku, strojov a zariadení. Vizualizáciou ušetríte a dokonale odprezentujete produkt bez nutnosti jeho výroby a následného fotenia.

Fotorealistické 3D vizualizácie rodinného domu

Fotorealistické 3D vizualizácie developerského projektu

Vstavaná skriňa a posuvný systém 3D vizualizácie

Dvojizbový byt 3D vizualizácie

trojizbový byt 3D vizualizácie

Jednoizbový byt 3D vizualizácia

Zrub Wörschachwald 3D vizualizácie

Vnútro vstavanej skrine 3D vizualizácia

Posuvný systém 3D vizualizácia

3D vizualizácia moderný dvojpodlažný byt

Vstavané skrine 3D vizualizácie

Artefly IKEA Klippan 3D model sedačiek s PBR textúrami

Obytná zóna hliny exteriérové 3D vizualizácie

Koliba Gardens fotorealistické 3D vizualizácie

Kancelárske priestory 3D vizualizácie

Dizajnové botníky produktové 3D vizualizácie

3D vizualizácia interiéru rodinného domu

3D vizualizácia interiéru v nadstavbe

Produktová vizualizácia hodiniek FOSSIL

3D vizualizácie zrub